Top Care Repair - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Top Care Repair

Produkty

Lisap

TOP CARE REPAIR

TOP CARE REPAIR je komplexní nová řada profesionálních procedur pro péči o vlasy pro kadeřníky a jejich zákazníky.
Náročný životní styl, znečištění životního prostředí a další časté používání nevhodných produktů zanechává vlasy suché, křehké, slabé a lámavé.
TOP CARE REPAIR s jeho hodnotou pH  a přírodních extraktů, dokonale uzavírá kutikulu po barvení a jiných chemických procesech. Výsledkem jsou viditelně lesklejší a zdravější vlasy.

TOP CARE REPAIR se skládá ze 4 řad péče:


COLOR CARE
- řada pro barvené vlasy (čerstvě nabarvené)  : alkalické zbytky jsou odstraněny z kůže a vlasů. Přirozená hodnota pH je obnovena.
CHROMA CARE – řada pro barvené vlasy prodlužuje účinek barev, dodává vlasům lesk a vitalitu.
SILVER CARE - řada pro melírované vlasy zajišťuje lesk a hydrataci a eliminuje nádech
žlutých a měděných odstínů.
HYDRA CARE – řada pro suché a poškozené vlasy zajišťuje hydrataci a výživu. Dodává vlasům lehkost a vlasy snadno se rozčesávají.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP CARE REPAIR COLOR CARE – péče o právě barvené vlasy

TOP CARE  COLOR CARE je formulována tak, aby barvy ve vlasech déle vydržely, pracuje od okamžiku, kdy je barva použita. Uzavírá vlas po barvení a tím udržuje barevné molekuly ve vlasech.
Všechny produkty péče COLOR CARE jsou zcela bez umělých barviv, parabenů a silikonů.
Řada TOP CARE COLOR CARE je obohacena o borůvkový extrakt, ceramidy A2 a komplex Color Care, která zaručuje dlouhotrvající, svěží a krásné výsledky barvy vlasů.
COLOR CARE COMPLEX je složitý komplex aminokyselin a bílkovin s jedinečnými vlastnostmi a regeneračním účinkem, který vytvoří vlasy lesklejší ihned po barvení.
BLUEBERRY  EXTRACT – výtažek z borůvek obsahuje polyfenoly s antioxidačními vlastnostmi.  Ovocné kyseliny dodávají vlasům lesk, hydratační a zvláčňující účinek.
CERAMIDY A2 posilují a obnovují buněčnou soudržnost k dosažení maximální kvality vlasové struktury a vlasy se stávají silnější a živější.

Ř
ada se skládá ze tří produktů:

CREMA BARRIERA
O
chranný krém na kontury.

Má ochranný a preventivní účinek na kůži a zabraňuje barvě na vlasy, aby vytvořila skvrny na kůži v průběhu barvení.
Návod: použijte přípravek po nanesení barvy. Naneste vrstvu produktu v blízkosti vlasové linie, zejména v oblasti čela a krku . Tím se zabrání kůži absorbovat barvu a  odstraňování skvrn je jednodušší. Platí
, že aplikovat vždy po nabarvení, protože kontakt s odrosty by mohl mít vliv na proces barvení.
V
elikost: 150 ml

AFTER COLOUR ACID pH SHAMPOO
Šampon po barvení.

After colour  šampon  použijte ihned po barvení vlasů. To eliminuje alkalické zbytky barev ve vlasech a na vlasové pokožce. Jeho formulace zlepšuje přilnavost barevných pigmentů a živin, uzavře barvu do struktury vlasů a zajistí dlouhodobý barevný účinek.
Návod: Po
nabarvení vlasů nebo po melírování  důkladně propláchnout použitím vhodného množství produktu. Vmasírujte do pokožky hlavy a vlasů, vytvořte pěnu a důkladně opláchněte.  Potom opakujte postup a opět důkladně opláchněte. Poté naneste na vlasy PH BALANCING CONDITIONER – kondicionér po barvě.
V
elikost: 1000 ml

PH BALANCING CONDITIONER
Kondicionér po barvě.

Aplikujte po použití AFTER COLOUR šamponu, tento kondicionér obnovuje fyziologické pH jak na vlasech, tak i na pokožce a zvyšuje barevný lesk. Zanechává vlasy jemné, lesklé a vlasové vlákno hladké. Pokročilé a jemné složení je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména jemné vlasy.
Návod: aplikujte přípravek na kůži a vlasy. Nechejte působit 2-5 minut, poté důkladně opláchněte .

V
elikost: 1000 ml a 250 ml

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP CARE REPAIR CHROMA CARE – péče o barvené vlasy

TOP CARE REPAIR CHROMA CARE zvyšuje barevnost a lesk vlasů.  Zlepšuje barvu tím, že uzavírá vlasovou kutikulu a zachovává barevné pigmenty uvnitř struktury vlasu.
Všechny produkty péče CHROMA CARE jsou zcela bez umělých barviv a parabenů.
Vzhledem k tomu, že  je tato řada obohacena o Sunflower Extract, Ceramidy A2 a Chroma Care Complex je barva zářivější a lesklejší  po delší dobu.
CHROMA CARE COMPLEX je komplex, který  zaručuje lesk a stálost barvy i po opakovaném mytí.  Chrání vlasy před vlhkostí a má vynikající  účinek proti krepatění vlasů. Zanechává vlasy zdravé, zářivé a vlasy se snadno  rozčesávají.
SUNFLOWER SEED EXTRACT – výtažek ze slunečnicových semen. Tento extrakt neutralizuje volné radikály a regeneruje  strukturu vlasů, které byly poškozeny UV zářením. Chrání vlasy a  pomáhá, aby  barva déle vydržela.
CERAMIDY A2 posilují a obnovují buněčnou soudržnost k dosažení maximální kvality vlasové struktury a vlasy se stávají silnější a živější.

Řada se skládá ze dvou produktů:

REVITALISING SHAMPOO FOR COLOURED AND TREATED HAIR Revitalizační šampon pro barvené vlasy.

Jemně čistí barvené a jinak chemicky ošetřené vlasy.
Návod: použít vhodné množství přípravku na vlhké vlasy. Masírujte vlasovou pokožku a vlasy . Použijte teplou vodu a vypláchněte. Tento postup opakujte.
Velikost: 1000 ml a 250 ml

PROTECTIVE MASK FOR COLOURED AND TREATED HAIR
Och
ranná maska pro barvené vlasy.

Chrání barvené vlasy, udržuje barvu ve vlasech po delší dobu a také dělá vlasové vlákno mnohem odolnější vůči častému mytí.
Návod: aplikujte dostatečné množství produktu, masírujte pomocí konečků prstů a zapracujte produkt do vlasů.  Nechejte působit 10-15 minut. Důkladně opláchněte.
Doporučené množství: 30-50 g  v závislosti na tloušťce vlasů a jejich délce.
Velikost: 500 ml a 250 ml

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP CARE REPAIR HYDRA CARE – péče pro suché a poškozené vlasy

TOP CARE REPAIR HYDRA CARE obsahuje  speciální formuli  pro léčbu  suchých a poškozených vlasů. Tato řada byla vytvořena s cílem odpovědět na potřeby  náročného životního stylu, kde jsou vlasy často šamponovány a chrání vlasy před fénováním a dalšími tepelnými zásahy (žehlička, kulma). Pomáhá obnovit krásu a lesk ve vlasech. Vlasy se viditelně lépe rozčesávají.
Všechny produkty péče HYDRA CARE jsou zcela bez umělých barviv a parabenů .
Řada je obohacena o extrakt papyru, wakame výtažky, Ceramidy A2 a Hydra Care Complex  díky kterým mají vlasy dokonalou rovnováhu živin, vlasy jsou intenzivně vyživené a mimořádně měkké.
HYDRA CARE COMPLEX  je zcela přírodní komplex, který je formulován tak, aby utěsnil poškozenou vlasovou kutikulu, která byla narušena opakovanými destruktivní procedury, jako je barvení, melírování, trvalení nebo chemické rovnání. Vlasy jsou díky tomuto komplexu měkké a zdravé.
Kvarternizovaný Keratin, který se připojuje přímo k přírodním keratinu a tím zpevní rozpadlá keratinová spojení a vlasovou strukturu.
PAPYRUS se extrahuje ze stonku Cyperus papyrus a je bohatý na minerály, cukry a hydratační látky. Dodává minerály  a  má osvěžující účinek na poškozené a oslabené vlasové vlákno.
WAKAME je extrakt z japonských mořských řas, je bohatý na vitamíny a minerály.  Wakame má hydratační a zvláčňující  vlastnosti .
CERAMIDY A2 posilují a obnovují buněčnou soudržnost k dosažení maximální kvality vlasové struktury a vlasy se stávají silnější a živější.

Řada se skládá z 4 produktů:

SHAMPOO INTENSIVE NOURISHING SHAMPOO  
V
ýživný a hydratační intenzivní šampon

Šampon jemně čistí a dodává suchým a poškozeným vlasům novou vitalitu, hladkost a krásný vzhled. Zanechává vlasy lesklé a měkké.
Návod: použít vhodné množství produktu na vlhké vlasy. Masírujte vlasovou pokožku a vlasy. Poté použijte teplou vodu a pěnu důkladně opláchněte důkladně. Tento postup opakujte.
Velikost: 1000 ml a 250 ml

FAST- ACTION NOURISHING CONDITIONER
V
ýživný a hydratační kondicionér s okamžitým účinkem

Poskytuje dokonalou úroveň výživy velmi suchých vlasů. Posiluje a vnitřně restrukturalizuje vlasy. Poskytuje větší ochranu obnoveným vlasům.
Návod: aplikujte vhodné množství produktu do celých vlasů, nechejte působit 5-10 minut a poté důkladně vypláchněte.
Velikost: 1000 ml a 250 ml

INTENSIVE NOURISHING MASK
I
ntenzivní vyživující maska

Maska hydratuje a vyživuje vlasy do hloubky. Zanechává je silnější a živější.
Návod: aplikujte dostatečné množství produktu, masírujte pomocí konečků prstů a zapracujte produkt do vlasů.  Nechejte působit 10-15 minut. Důkladně opláchněte.
Doporučené množství: 30/50 g  v závislosti na tloušťce vlasů a jejich délce.
Velikost: 500 ml a 250 ml

FAST ACTION NOURISHING CREAM
I
ntenzivní výživný krém

Výživný krém zjemňuje vlasy od kořínků až ke konečkům. Snadná a rychlá aplikace, není třeba vypláchnout.
Návod: Po umytí vlasů s Hydra Care výživným šamponem naneste krém na vlhké vlasy, jemně vmasírujte do vlasů. Neoplachujte. Vysušte vlasy fénem.
Velikost: 125 ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky