Obnovení struktury - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Obnovení struktury

Produkty

Lisap

Péče

Regenerace totálně zničených vlasů

Čtyři fáze k obnovení zničených vlasů:


1) Šampon s keratinem
2) Obnovení vlasové struktury
3) Hydratace
4) Revitalizační sprej

EASY BUILD [1]

Relaxační šampon.

Zachytává minerální usazeniny, které odstraňuje z vlasů a napomáhá vyrovnávat rozdíly vlasové struktury. Revitalizační šampon, který díky součinnosti aktivních spolupůsobících látek obsažených v jeho složení (aminokyseliny, keratin a vitamíny) působí na nejvíce poškozené části vlasů a poskytuje jim hebkost, objem, lesk a dokonalou rozčesatelnost.
Lisap Easy Build [1] má dvojí efekt
:
1) klasické mytí, jako každý šampon, ačkoli méně agresivní
2) čistící působení na vlasy a vlasovou pokožku

Velikost
: 250ml


EASY BUILD [2]

Polymerický obnovovač Lisapu (obnovuje strukturu vlasu).


Hluboce obnovující ošetření, vytvářející znovu keratinovou strukturu uvnitř střední části vlasu. Díky keratinu, pšeničným aminokyselinám a sójovým proteinům jsou vlasy zdravější a silnější už po prvním použití. Zlepšuje kvalitu a odolnost vlasové struktury.

Velikost:
150 ml


EASY BUILD [3]

Hydratační mikroemulze Lisapu.


Fluidní krém, který se při kontaktu s vlasy přeměňuje na lehkou emulzi, jejíž aktivní složky zajistí okamžitý průnik do vlasové struktury. Obnoví vitalitu a pružnost vlasů, aniž by zatěžoval, zaručuje vysokou hebkost od kořínků až po konečky. Díky mořským červeným a černým řasám a extraktu keratinu působí jak vně tak i uvnitř vlasového vlákna, které posiluje a obnovuje. Vlasy ihned získají nový vzhled, objem a lesk s dlouhotrvajícími účinky.

Velikost:
200ml


EASY BUILD [4]

Revitalizační sprej.

Pro dokončení obnovující kúry. Oživující sprej, má značné hydratační a oživující schopnosti. Obnovuje vnější část vlasu, zabraňuje roztřepení konečků, dodává vlasům lesk a hedvábnou hebkost. Navíc díky hydrolyzovaným proteinům, keratinu, aktivním a horku odolným látkám zvlhčuje, ochraňuje před teplem a usnadňuje vytváření účesu.

Velikost:
100ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky