Light Scale color - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Light Scale color

Produkty

Lisap profesionální vlasová kosmetika lisap milano

LISAP LIGHT SCALE COLOR

Tónovací barva bez amoniaku pro blond odstíny.

Tónovací barva bez amoniaku pro zesvětlené vlasy, která dodává intenzivní a brilantní odlesky, omezuje nežádoucí podtóny po odbarvení.  Odstíny jsou mezi sebou navzájem dokonale  mísitelné díky čemuž získáte jedinečné barevné efekty.
Obsahuje diamantový prach a hydrolyzovanou perlu, které dodávají vlasům úžasný lesk a zdravý vzhled. Diamantový prach je exfoliační a rozjasňující přísada. Perly, které se již dlouho používají v čínské medicíně, obsahují 14 až 18 aminokyselin a minerálů, které mají protistárnoucí účinek na pokožku, vyživují ji a posilují vlasy.
Barvy Light Scale Color jsou 100% veganské. Neobsahují žádné  produkty živočišného původu ani odvozené produkty nebo GMO látky.Použití: Smíchejte Light Scale Color v poměru 1:1 s  3% peroxidem. Používejte rukavice. Po zesvětlení melírem naneste na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Nanášejte výrobek rychle a vmasírujte rovnoměrně do vlasů. Provádějte barvení při pokojové teplotě, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Nepoužívejte zdroj tepla. Kontrolujte barvu každých 5 minut dokud nedosáhnete požadovaného efektu.Barvu důkladně opláchněte a poté vlasy umyjte šamponem. Pro uzavření vlasové kutikuly použijte masku.
U velmi světlých a citlivých vlasů byste měli pečlivě sledovat výsledky barvení. Ponecháním směsi na vlasech příliš dlouho může způsobit, že vlasy budou vypadat více modře nebo růžově.

Odstíny:
02 Moon Light
– stříbrná/šedá, použité pigmenty: modrá 70%,  žlutá 30%
03 Sun Light - zlatá, použité pigmenty: červená 60%, žlutá 40%
07 Venus Light - béžová, použité pigmenty : modrá 10%, červená 30%, žlutá 60%
08 Star Light - perleťová, použité pigmenty: modrá 80%, červená 20%

Velikost: 100 ml

              

 

profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Zpět

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky