Fashion - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Fashion

Produkty

Lisap

Lisap Fashion

Stylingové produkty, které regenerují, chrání a upravují vlasy jedním krokem!
99% žen má značně namáhané vlasy jejich častým upravováním. Používání vlasových žehliček a fénů je již na denním pořádku a díky tomu zůstávají vlasy lámavé a stále oslabenější. „Klasické“ přípravky pro styling a konečnou úprava účesu mohou tento stav ještě zhoršovat!
Lisap Fashion vylučuje veškerá rizika možného poškození Vašich vlasů, jak při domácím ošetření, tak i při ošetření prováděném v kadeřnickém salonu!
Díky komplexu LSC (lipoamino silicon complex), založeném na směsi lipoaminokyselin, vodorozpustné směsi křemíku a SILK-AS -derivátu hedvábného vlákna, vykonávají přípravky profesionální vlasové kosmetiky Lisap Fashion dvě důležité funkce:

- lipoaminová složka opravuje jakékoliv poškození vlasů
- složka na bázi silikonu chrání vlasovou strukturu

LSC komplex zachovává neporušenost vlasového keratinu při stylingových tepelných úpravách (kartáč/fén). Má termoaktivní účinek a tím  posiluje vlasovou strukturu,  zabraňuje poškození proteinů a regeneruje vlasy.
SILK-AS vytváří pomocí vysokého obsahu aminokyselin neviditelný ochranný film, díky kterému jsou vlasy poddajné, lesklé i hebké a současně zevnitř regenerované!SETIFICANTE

Kapky pro hebkost (Tekuté krystaly).


Lisap Fashion Setificante upravuje, ochraňuje vlasy, dodává vlasům hebkost. Obnovuje kutikulu a zanechává ji hebkou a lesklou. ideální na rozdvojené konečky a zabraňuje krepatění. Ulehčuje tvarování účesů.

Velikost
: 50ml


VOLUMIZZANTE

Objemový sprej.


Lisap Fashion Volumizzante dodává vlasům maximální objem, přirozený a lesklý vzhled. Již po první aplikaci je posiluje a dodává jim pružnost a vitalitu.

Velikost:
200 ml


LUCIDANTE

Lesk ve spreji.


Po použití Lisap Fashion Lucidante jsou vlasy lehké a hebké s  extrémním leskem. Ochraňuje vlasy před UV zářením.

Velikost:
250 ml


MODELLANTE

Modelovací sprej.


Lisap Fashion Modelovací sprej s  vitamíny, vytváří objem a umožňuje přirozený pohyb vlasů při potřebném ztužení. Umožňuje flexibilní zpevnění i zářivý lesk, aniž by vlasy zatěžoval.

Velikost:
250 ml


LISCIANTE

Ultrauhlazující krém.


Lisap Fashion Lisciante uhlazuje a narovnává zvlněné nebo kudrnaté vlasy, hloubkově hydratuje  a zabraňuje krepatění. Dodává vlasům brilantní lesk a chrání před tepelným působením fénu a žehliček na vlasy.

Velikost:
200 ml


ARRICCIANTE

Krémový gel pro oživení vln.


Lisap Fashion Arricciante podporuje a upravuje zvlněné a trvalené vlasy, zafixuje je bez výrazného zatížení. Udržuje tvar, chrání před vlhkem, dodává lesk a zamezuje krepatění vlasů.

Velikost:
200 ml

MOUSSE GELEE

Gelové tužidlo.


Lisap Fashion Mousse Gelee Vytváří mokrý efekt a dodává vyjímečný lesk. Upravuje a chrání jak přirozené tak i chemicky ošetřené vlasy.

Tip
: Ideální na foukání dlouhých vlasů.

Velikost:
250 ml


CREMA MODELLANTE

Modelovací krém .


Lisap Fashion Crema modellante je úžasně flexibilní přípravek a umožní skvělé modelování účesu. Zanechá vlasy poddajné a  lesklé, zvlhčuje a chrání před vnějšími vlivy.
Má všestranné použití.

Velikost:
150ml


ECO SPRAY

Extra silný gel ve spreji.


Lisap Fashion Eco spray je modelující lak, který zvlhčuje a ochraňuje vlasy. Pomocí tohoto produktu vytvoříme úžasný objem a dodáme vlasům zářivý lesk. Je možné jej použít  k závěrečné fixaci vlasů například při tvorbě společenských účesů.

Velikost:
250ml a 100ml
MOUSSE DESIGN KERATIN & ARGAN OIL

Pěnové tužidlo s arganovým olejem a keratinem.

má velmi silnou fixační schopnost. Ideální pro normální a silné vlasy.
Lisap fashion team doporučuje: aplikujte  na vlhké a nepředsušené vlasy, učešte je a kartáčem si vytvarujte účes dle vaší fantazie.

Dostupné ve dvou verzích:
- regular
- středně silné ztužení
- strong
-  extra silné zpevnění

Velikost:
250ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky